Przejdź do treści
Strona główna » Shisha poradnik » Zorganizuj z nami event w Warszawie!

Zorganizuj z nami event w Warszawie!

  Jak zorganizować wydarzenie, które zapamiętają wszyscy w firmie? Koniecznie postaw na wyjątkowe atrakcje, połączone z doskonałym jedzeniem. W NAR znajdziesz to połączenie. Naszym gościom pozwalamy poczuć magiczny klimat orientu poprzez smakowanie aromatycznej tureckiej kuchni, palenie oryginalnej tureckiej sziszy oraz serwowaniu autorskich drinków.

  Organizujemy spersonalizowane, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach imprezy firmowe. Warszawa to miasto wielkich potrzeb, ale równie wielkich możliwości, które sprawiają, że tworzymy jedyne w swoim rodzaju miejsce na eventowej mapie stolicy.

  Eventy firmowe – Warszawa

  Co nas wyróżnia? Przede wszystkim otwartość na potrzeby i oczekiwania klientów, dla których pragniemy tworzyć imprezy firmowe. Warszawa zaprasza do wyjątkowego baru NAR. Obok znajduje się nastrojowy ogródek, w którym można palić sziszę. Gwarantujemy wspaniały tytoń oraz doskonałą obsługę, zapewniającą najlepsze doznania. Dzięki nim będziesz mógł przenieść się do maleńkich tureckich uliczek, bez wyjeżdżania ze swojego kraju. Łatwość, długi czas palenia, miły dym i oryginalny smak sprawiają, że imprezy organizowane w naszym lokalu należą do niezapomnianych.

  NAR – najlepsze imprezy firmowe

  Interesują Cię eventy firmowe? Warszawa zaprasza do miejsca, w którym zarówno szisza, jak i jedzenie oraz napoje wyróżniają się wyjątkową jakością. Naszą ideą było stworzenie kultowego lokalu, w którym da się wyczuć nutę orientu i stworzyć niezwykłą atmosferę docenianą nawet przez najbardziej wymagających gości. Wnętrza urządziliśmy z najwyższą starannością, wybraliśmy kolory i faktury, które zachęcają by po prostu usiąść, zrelaksować się i cieszyć wspólnym wieczorem. NAR to lokal dedykowany zarówno miejskim marzycielom, jak i zapalonym podróżnikom, którzy pragną przeżyć fascynującą przygodę w samym sercu Warszawy. Zapewniamy zgrany i solidny zespół, który dołoży wszelkich starań, aby organizowana u nas impreza firmowa spełniła wszelkie oczekiwania. Nie musisz nam wierzyć na słowo – przyjdź i przekonaj się sam. Zorganizuj wyjątkowy event w Warszawie z NAR koktajl szisza bar.