Przejdź do treści
Strona główna » Shisha poradnik » Szisza i drinki w Warszawie

Szisza i drinki w Warszawie

  W Warszawie można znaleźć wiele miejsc oferujących rozrywkę i relaks po ciężkim dniu w pracy. Osoby lubiące podróżować i poznawać tradycje innych kultur powinny zwrócić uwagę na koktajl bar NAR. Jest to niezwykłe miejsce znajdujące się w Elektrowni Powiśle.

  Prawdziwe tureckie potrawy

  W barze NAR znajdziemy atmosferę sprzyjającą odpoczynkowi i poznawaniu nowych smaków. Można tu poznać autentyczne tureckie potrawy. Kucharze korzystają z tradycyjnych receptur i zawsze używają składników najwyższej jakości. Kto oprze się pikantnym potrawom z wołowiny lub żeberkom z delikatnej jagnięciny? Takich dań trzeba spróbować, bez względu na codzienne preferencje kulinarne.

  Oryginalne autorskie drinki NAR

  Gdzie na drinka w Warszawie? Odpowiedzią jest oferta baru NAR, które została opracowana przy współpracy zespołu Bartenders For You. Do dyspozycji gości pozostają klasyczne autorskie drinki oraz oryginalne koktajle kraftowe o niebanalnych smakach. Dobre drinki Warszawa nie mogą też obejść się bez tureckiej anyżowej wódki Raki oraz świeżo wyciskanego soku z granatu. Koktajl bar NAR ma ofertę dla osób ceniących zarówno drinki alkoholowe, jak i wysokiej jakości napoje bezalkoholowe.

  Turecka szisza w Warszawie

  Osoby doceniające walory smakowe powinny także poznać niepowtarzalną sziszę będącą prawdziwą wizytówką Turcji. Szisza Warszawa jest przygotowywana ze starannie wyselekcjonowanych gatunków tytoniu. Pozwala uzyskać gęsty i niezwykle aromatyczny dym, który nie drapie gardła tak, jak tradycyjne w naszym kraju papierosy. W barze NAR można poczuć pełnię smaku tureckiej sziszy palonej na tarasie w przyjaznym otoczeniu. Można w ten sposób oddać się niczym niezakłóconemu relaksowi przez długi czas.

  Koktajl bar NAR – drinki Warszawa

  Koktajl bar NAR to nowe miejsce na mapie Warszawy. Zapewnia niepowtarzalny turecki klimat, co jest szczególnie dostrzegalne w połączeniu z nowoczesną częścią miasta. Dobre drinki Warszawa i doskonałe jedzenie mogą być ważną częścią każdego spotkania biznesowego lub towarzyskiego. Uzupełnieniem będzie aromatyczna szisza Warszawa, której zalety poznaje coraz większa grupa bywalców stolicy. Odpowiedź na pytanie, gdzie na drinka w Warszawie, może być tylko jedna. Zapraszamy do koktajl baru NAR, w którym można poczuć się jak w domu.