Przejdź do treści
Strona główna » Shisha poradnik » Szisza bar Warszawa

Szisza bar Warszawa

  Brakowało Ci miejsca w Warszawie, do którego wracałbyś z niekłamaną przyjemnością? Idealnego na spotkania z przyjaciółmi, długie rozmowy w towarzystwie wybornego jedzenia, doskonale skomponowanych drinków oraz sziszy palonej z najlepszych fajek? W takim razie szisza bar NAR na pewno spełni Twoje oczekiwania. Czym jest to niezwykłe miejsce na mapie stolicy i dlaczego warto poznać je bliżej?

  Autorskie drinki

  W koktajlowej karcie spragnieni ciekawych smaków miłośnicy dobrych drinków znajdą zarówno kilka klasyków, jak i spersonalizowane drinki, w których przygotowywaniu pomagali specjaliści z Bartenders For You. Syropy oraz bittersy do drinków przygotowywane są własnoręcznie, z ogromną pasją. Do miksów używane są między innymi turecka RAKI oraz świeżo wyciskany sok z granatów, który na pewno na długo pozostanie w pamięci każdego, kto choć raz go spróbuje.

  Szisza Bar

  Łatwość palenia, kojący dym, który zdecydowanie nie drapie w gardło, długi czas palenia oraz pełnia smaku – to wszystko łączy się w idealną całość. Szisza pomoże Ci poczuć klimat tureckich miasteczek, gdzie wspólne puszczanie dymnych kółek jest sposobem na wspólne spędzanie ciepłych wieczorów.

  Tradycyjna kuchnia turecka

  Hołdujemy tradycyjnej tureckiej kuchni, doskonale rozumiejąc jej smaki. Wszystkie potrawy przygotowujemy z najlepszych składników według rodzimej receptury. Oferujemy szeroki wybór przekąsek – nie tylko mięsnych, ale także wegańskich i wegetariańskich. Zapewniamy kultowy hummus, mercimek, koftę oraz wiele innych smakołyków, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

  Shisha bar zaprasza na warszawskie Powiśle

  Interesują Cię tradycyjne dla kuchni tureckiej dania, drinki lub szisza? Warszawa zaprasza do bliższego poznania prowadzonego przez nas lokalu. Shisha bar działa od niedawna, ale prężnie się rozwija, codziennie zaskarbiając sobie wielu nowych klientów.