Przejdź do treści
Strona główna » Shisha poradnik » Koktajl Bar

Koktajl Bar

  Warszawa oferuje wiele ciekawych miejsc, które warto odwiedzić z przyjaciółmi. Po całym dniu wrażeń warto znaleźć przestrzeń pozwalającą na relaks i poznawanie egzotycznych smaków. Jednym z polecanych lokali jest koktajl bar NAR znajdujący się w Elektrowni Powiśle. Jest to niepowtarzalna okazja, aby poznać historię miasta, a także jego nowoczesne oblicze.

  NAR w Elektrowni Powiśle

  Elektrownia Powiśle to niezwykłe miejsce, w którym tradycja łączy się z nowoczesnością. Można tu znaleźć wnętrza jednoznacznie kojarzące się z historią Warszawy, jak również sklepy i restauracje inspirujące do twórczego działania. Bar NAR odpowiada na oczekiwania osób mieszkających w dużym mieście, które lubią jednocześnie podróżować po całym świecie i poznawać zwyczaje innych ludzi.

  Turecka shisha

  Jedną z atrakcji w barze NAR jest oryginalna turecka shisha. Fajka wodna pozwala odprężyć się po dniu wypełnionym codziennymi czynnościami i jest znacznie zdrowsza niż palenie papierosów. Gęsty i aromatyczny dym, który nie drapie w gardło oraz wyjątkowe gatunki tytoniu pozwalają poczuć pełnię smaku przez długi czas. Jest to doskonały sposób na spotkanie z przyjaciółmi, zwłaszcza jeśli nie poznali jeszcze zalet shishy.

  Prawdziwe smaki Turcji

  W barze NAR można poznać prawdziwe smaki Turcji. Kucharze stawiają na oryginalne tureckie receptury oraz najwyżej jakości składniki. Wśród wielu dań warto sięgnąć po pyszny falafel lub pikantne potrawy z wołowiny i kurczaka. Drink bar Warszawa oferuje także bogaty zestaw przystawek Meze zarówno wegetariańskich, jak i wegańskich. Każdy znajdzie tu coś dla siebie i będzie z przyjemnością wracał do niepowtarzalnych smaków.

  Koktajl bar NAR i Bartenders For You

  Koktajl bar NAR zaprosił do współpracy specjalistów z zespołu barmańskiego Bartenders For You. Wyczarowali oni specjalnie na naszą prośbę niepowtarzalne przepisy na drinki, których nie znajdziesz w żadnym innym lokalu! Bardzo chcieliśmy osiągnąć niepowtarzalny kwaśno-słodki smak, odzwierciedlający dojrzały owoc granatu. Udało się! Wpadnij na jedyne w swoim rodzaju koktajle z granatem w NAR.

  Drink bar Warszawa ma ofertę dostosowaną do każdej okazji, dla osób ceniących turecką kuchnię, a także wysokiej jakości napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Jeśli masz w planach niebanalną randkę lub spotkanie biznesowe z kolegami z pracy, koniecznie daj nam znać, pomożemy zorganizować wyjątkowy wieczór.