Przejdź do treści
Strona główna » Shisha poradnik » Drink Szisza bar Nar – jak do nas trafić?

Drink Szisza bar Nar – jak do nas trafić?

    NAR to wyjątkowe miejsce na rozrywkowej i gastronomicznej mapie Warszawy. To właśnie tu najlepiej bawią się młodzi duchem mieszkańcy stolicy oraz liczni turyści. Pyszne jedzenie, wyborne drinki, a także zdecydowanie najlepsza szisza w Warszawie! Centrum miasta przyciąga osoby spragnione dobrej zabawy bez względu na porę roku czy dzień tygodnia!

    Najlepsza szisza w Warszawie!

    Znajdziesz nas w kultowej Elektrowni Powiśle – nieistniejącej już elektrowni uruchomionej w 1904 roku, znanej też jako Elektrownia Miejska lub Elektrownia Warszawska. W części zachowanych budynków w 2020 roku otwarto kompleks handlowo-usługowy o tej samej nazwie, który szybko stał się jednym z popularniejszych miejsc w mieście. Zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorami przybywa tu wiele osób spragnionych dobrej kuchni oraz ciekawie skomponowanych drinków, chcących spędzić miło czas w gronie przyjaciół. NAR wyróżnia również możliwość spróbowania najlepszej w stolicy sziszy, która charakteryzuje się łatwością palenia, miłym dymem, który nie drapie w gardło, pełnią smaku oraz długim czasem czerpania przyjemności. Wejdziesz do nas od strony Wybrzeża Kościuszkowskiego, jak również od drugiej strony, bezpośrednio z budynku Elektrowni. Znajdujemy się w lokalu D3 pod adresem Wybrzeże Kościuszkowskie 43B. Jesteśmy czynni w piątki i soboty od godziny 9:00 do godziny 24:00 oraz od niedzieli do czwartku w godzinach 9:00-23:00.

    Jak dojechać do NAR?

    Jeżeli wybierasz się do nas samochodem, z pewnością najłatwiej będzie Ci pokonać dystans Wisłostradą lub Mostem Świętokrzyskim. W pobliżu znajduje się sporo miejsc parkingowych, które od poniedziałku do piątku są płatne według cennika określonego przez strefę, w której się znajdują. Ponadto w samej Elektrowni Powiśle znajduje się 370 miejsc parkingowych.
    Dotrzesz do nas również autobusami linii 106, 118, 127 oraz nocnym N16, którymi można dojechać do przystanku Biblioteka Uniwersytecka lub Zajęcza, z kolei autobusami linii 118, 127, 162 oraz nocnymi N14 i N64 na przystanek Metro Centrum Nauki Kopernik 04. Do najlepszego w mieście szisza baru dojeżdża także metro, zatrzymując się na stacji Centrum Nauki Kopernik.

    Atrakcje – Warszawa Powiśle

    Po udanym biesiadowaniu, które zapewni Ci drink bar, Warszawa Centrum ma dla Ciebie wiele innych atrakcji. Możesz wybrać się do Centrum Nauki Kopernik. To nie do końca muzeum, bardziej przestrzeń, która inspiruje do obserwacji, doświadczania i nauki. Ponadto w pobliżu znajduje się Skwer Kahla, który sprzyja spacerom, podobnie jak Bulwary Wiślane, skąd można podziwiać Wisłę w pełnej krasie. Miłośnicy rzeźb z pewnością docenią kultowy Pomnik Syreny, Rzeźbę Aleksandra Rokosza „Kapsuła Czasu” czy Pontiseum Warszawskie.

    NAR – Shisha bar dla każdego!

    Szukasz idealnego miejsca na wypad z przyjaciółmi, randkę na luzie, a może zorganizowanie małej uroczystości? Jesteś spragniony wyjątkowych drinków, zarówno tych kultowych, dobrze znanych, jak i niszowych, które znajdziesz tylko u nas? Lubisz oryginalną kuchnię, cenisz sobie starannie skomponowane dania z zawsze świeżych składników, a ponadto marzy Ci się szisza, jakiej jeszcze nigdy w życiu nie miałeś okazji spróbować? Koniecznie odwiedź NAR – jedyne w swoim rodzaju miejsce, do którego dotrzesz bez problemu. Jeśli odwiedzisz nas raz, z pewnością będziesz wracać po więcej emocjonujących wrażeń, doznań smakowych i zapachowych. Jesteśmy brakującym elementem układanki obejmującej strefę gastro w Warszawie. Zapraszamy!